طراحی سایت در کرج

شرکت طراحی سایت “یاسین سپند رایان” در کرج

شرکت طراحی وب سایت | طراحی سایت ارزان در کرج | طراحی سایت حرفه ای در کرج | آموزش طراحی سایت در کرج | آموزش خصوصی طراحی سایت در کرج | طراحی سایت وردپرس در کرج

طراحی سایت کرج ، طراحی وب سایت در کرج ، طراحی سایت در کرج ، طراحی سایت فروشگاهی کرج ، طراحی سایت حرفه ای کرج ، طراح سایت در کرج ، طراحی سایت اختصاصی در کرج

برای داشتن طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج ، کافیست اطلاعات اولیه خود را به ما دهید و شکل اولیه سایت را انتخاب کنید اندک زمان لازم است تا سایتتان را به شما تحویل دهیم.

تا بتوانیم در کمترین زمان بهترین سایت را برای شما ارائه دهیم.

شرکت طراحی وبسایت در کرج برای شما که در استان البرز و در شهر کرج هستید شرکتی که بسیار فعال و دارای نیروی جوان است و ایده های نو و جدید را درون طراحی وبسایت بکار می برد.

طراحی سایت در کرج با ایده های جدید و نو و بسیار حرفه ای که برای جذب مخاطبان بسیار مهم است.

شرکت طراحی سایت رایاس در شاهین ویلا کرج

طراحی و ساخت یک سایت متناسب با اهداف شما می تواند گران و زمان بر باشد. اینجاست که ما وارد می شویم!

در Web Design Inspiration، ما ایده‌های فراوانی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا به شما کمک کنیم طراحی وب‌سایت یا اپلیکیشن بعدی خود را شروع کنید.

ما برای همه ی سلایق طراحی متفاوتی داریم، حتی اگر شما یک طراح هستید و بدنبال ایده های ناب و جدید میگردید تا برای مشتریان خود اجرا کنید میتوانید از مشاورین ما در این زمینه کمک بگیرید. حتی اگر میخواهید برای کسب و کار خود و تجارت خود یک وبسایت طراحی کنید میتوانید از ما در این زمینه کمک بگیرید.

مهم نیست صنعت شما یا نوع وب سایتی که نیاز دارید، ما یک طراحی داریم که برای شما ارائه می کنیم!

ما هر روز وب‌سایت‌های جدید و خلاقانه را در مجموعه‌های خود منتشر می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که هر زمان که به الهام از طراحی نیاز داشتید، می‌توانید آن را از داغ‌ترین و به‌روزترین وب‌سایت‌های موجود در بازار دریافت کنید.

چه به دنبال ایجاد یک وب سایت کوچک یا یک پلت فرم در سطح سازمانی برای کسب و کار خود باشید، ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم تا آن را به سرعت و بدون استرس انجام دهید!

طراحی سایت رایاس

چه کسی به الهامات طراحی وب نیاز دارد؟

مجموعه طرح‌های ما می‌تواند توسط هر کسی، صرف نظر از سطح تجربه شما، جایی که کار می‌کنید، کاری که انجام می‌دهید و سطح ارشدیت شما در کسب‌وکارتان استفاده کند. برگه های زیر را بررسی کنید تا متوجه شوید که چگونه طرح های ما بسته به نقش شما و آنچه می خواهید از وب سایت بعدی خود به دست آورید، به شما کمک کند.

 • طراحان UX
 • آژانس ها
 • توسعه دهندگان
 • دانشجویان طراحی
 • کارآفرینان
 • بنیانگذاران

با این حال، با استفاده از مجموعه طراحی‌های وب ما برای الهام بخشیدن به شما، می‌توانید جرقه خود را از سایت‌هایی بیابید که ثابت شده است UX فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند، سپس طراحی را طوری تغییر دهید که متناسب با آنچه شما نیاز دارید، چه داخلی، چه آژانس یا مستقل باشید. طراح UX.

در هر صنعتی که هستید، پایه بهتری برای ارائه یک تجربه کاربری به یاد ماندنی به خود بدهید!

ویژگی های اصلی الهام بخش طراحی وب چیست؟

یافتن الهام برای طراحی وب سایت بعدی فقط صرفه جویی در زمان و هزینه در پروژه طراحی و توسعه بعدی شما نیست. البته، شما از این مزایا لذت می‌برید، اما می‌توانید از تعداد زیادی ویژگی و فرصت‌های اضافی نیز استفاده کنید تا مطمئن شوید که سبک دقیق وب‌سایت را مطابق با نیازهای خود دریافت می‌کنید.

 • محک زدن
 • گرایش های طراحی
 • جلوتر از منحنی بمانید

محک زدن

ما می دانیم که هنگام مرور وب سایت ما، قرار نیست به سادگی یک طرح را پیدا کنید و تصمیم بگیرید که آن طرح برای شما مناسب است. اتخاذ چنین رویکردی نیز هوشمندانه نخواهد بود. در عوض، به احتمال زیاد قبل از تصمیم گیری در مورد طراحی وب مورد علاقه خود، وقت خود را صرف جمع آوری طرح های وب مورد علاقه خود می کنید.

اما، با طرح‌های بسیار زیادی که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، چگونه می‌دانید کدام یک بهترین است؟

این جایی است که بنچمارک وارد می‌شود و به شما امکان می‌دهد طرح‌های انتخابی خود را با یکدیگر مقایسه کنید، البته در مقابل وب‌سایت فعلی‌تان، اگر دارید، و وب‌سایت‌های رقبای خود را که می‌خواهید مطمئن شوید سایت شما بهتر است، مقایسه کنید. چه بخواهید سبک‌های طراحی استفاده شده، استفاده از رنگ را با هم مقایسه کنید، یا از اثربخشی فراخوان‌های اقدام موجود ایده بگیرید، ما شما را در مسیر تصمیم‌گیری در مورد طراحی مناسب برای برآورده کردن نیازهای خود قرار می‌دهیم.

سوالات متداول طراحی سایت در کرج

طراحی وب الهام بخش برای چه کسانی طراحی شده است؟

سایت ما برای هرکسی است که به دنبال ساخت یک وب سایت یا برنامه است و برای مراقبت از طراحی به الهام گرفتن نیاز دارد. چه یک آژانس طراحی با مشتریان در صنایع مختلف، یک توسعه دهنده مستقل که به دنبال گسترش افق های خود هستید، یا یک مدیر بازاریابی که به دنبال الهام بخشی برای طراحی مجدد داخلی هستید، ایده های فوق العاده زیادی را در اینجا خواهید یافت.

چگونه از یکی از طرح هایی که پیدا کردم استفاده کنم؟

در رابطه با ما نیازی به انجام کاری ندارید! هنگامی که طرحی را پیدا کردید که قرار است الهام بخش طراحی وب سایت یا برنامه بعدی شما باشد، می توانید از آن استفاده کنید! با توسعه دهنده خود صحبت کنید – یا اگر قالب مربوطه را شبیه به یک وب سایت وردپرسی است پیدا کنید – در مورد آنچه می خواهید، ترفندهای مورد نیاز خود را انجام دهید و آماده شروع کار هستید!

چه نوع کسب و کاری می تواند از یکی از طراحی های وب شما استفاده کند؟

هر کسب و کاری می تواند از مجموعه طراحی های وب ما برای الهام گرفتن استفاده کند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، می توانید طرح هایی را که توسط سایر مشاغل در صنعت خود استفاده می شود جستجو کنید، سپس آنها را بهبود بخشید تا سایت خود را برجسته و حتی بهتر کنید! به سادگی صنعت خود را در فیلترهای ما بیابید و نگاهی به آنچه که برندهای پیشرو در جایگاه شما در حال حاضر انجام می دهند بیندازید.

چگونه می توانم طراحی های وب مناسب را جستجو کنم؟

برای پیدا کردن طراحی های وب سایت مناسب برای کسب و کار خود، چندین گزینه دارید. در حالی که شما آزاد هستید که فقط سایت ما را مرور کنید یا گزینه های ویرایشگر ما را بررسی کنید، ما همچنین مجموعه ای از وب سایت های خود را بر اساس نوع وب سایت، سبک، صنعت و رنگ مرتب کرده ایم تا پیدا کردن وب سایت مناسب برای شما آسان باشد. نیازهای شما.

اگر هیچ طرح وب مناسبی برای کسب و کار من نداشته باشید چه؟

ما قطعا یک طراحی وب برای کسب و کار شما خواهیم داشت! اگر متوجه شدید که در حال جستجوی دسته بندی مربوطه برای صنعت خود هستید اما چیزی را که دوست دارید یا فکر می کنید با برند شما مناسب است نمی بینید، نگران نباشید! چه کسی می گوید که شما باید از طرحی استفاده کنید که توسط یک کسب و کار دیگر در جایگاه خود استفاده می شود؟ انجام کاری متفاوت حتی ممکن است باعث شود که در مقابل رقبای خود متمایز شوید!

انتخاب های سردبیر چیست؟

انتخاب‌های ویرایشگر مجموعه‌ای از طرح‌های مورد علاقه و جدید ما هستند که در یک مکان گرد هم آمده‌اند! اگر می‌خواهید طراحی وب‌سایت یا برنامه جدیدتان در خط مقدم صنعت شما باشد و می‌خواهید از آخرین گرایش‌های طراحی استفاده کنید، گزینه‌های ویرایشگر ما را بررسی کنید تا ببینید چه اتفاقی می‌افتد!

چگونه طرح های مورد علاقه خود را ذخیره کنم؟

طرح های زیادی را می بینید که دوست دارید و می خواهید آنها را پیگیری کنید؟ به سادگی یک حساب کاربری در اینجا در Web Design Inspiration ایجاد کنید، و می توانید طرح های مورد علاقه خود را ذخیره کنید، آنها را به لیست ها اضافه کنید، و در صورت نیاز به همکاری در هنگام تصمیم گیری در مورد طراحی جدید، آنها را با تیم خود به اشتراک بگذارید. همه طرح‌های ما نیز قابل کلیک هستند، بنابراین می‌توانید از وب‌سایت زنده دیدن کنید و با تیم خود به اشتراک بگذارید.

آیا می توانم مطابق با برندم تغییراتی در طرح مورد علاقه خود ایجاد کنم؟

البته! مجموعه طرح های ما به سادگی برای الهام بخشیدن به شما آمده است، و ما از شما انتظار نداریم که به سادگی مورد علاقه خود را بردارید، لوگوی خود را روی آن قرار دهید و آن را به روشی 100% مانند تجارت دیگر استفاده کنید! هنگام انتخاب طرح خود، باید از قبل به این فکر کنید که چگونه می توانید آن را متناسب با نام تجاری خود و تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید تا احساس کنید که 100٪ با تجارت شما مطابقت دارد را تغییر دهید.

محبوب ترین پست های وبلاگ: ارزان ترین هاست وردپرس – کوپن Divi

الهام بخش طراحی وب سایت

ما یک گالری الهام بخش طراحی وب هستیم. تمام طراحی های وب سایتی که ما منتشر کردیم توسط یک طراح گرافیک به دقت انتخاب شده اند. ما سعی می کنیم سبک های متفاوتی از ایده ها، حس ها و ظاهرهای طراحی سایت را از مکان های مختلف و نه تنها بهترین وب سایت ها از جذاب ترین صنایع منتشر کنیم. اگر به دنبال بهترین ایده‌ها و گرایش‌های طراحی وب‌سایت هستید، معتقدم در جای درستی هستید.

 • الهام بخش طراحی وب سایت
 • یک وب سایت ارسال کنید
 • وبلاگ طراحی وب
 • مقالات
 • خدمات آژانس دیجیتال
 • مخاطب
 • شرایط قانونی

این وب سایت از کوکی ها استفاده می کند و اطلاعات را با اشخاص ثالث مانند شرکای رسانه های اجتماعی، تبلیغات و تجزیه و تحلیل ما به اشتراک می گذارد.

قیمت باورنکردنی طراحی سایت

شروع قیمت طراحی سایت شخصی در شاهین ویلا کرج از دو میلیون تومان با دامنه IR شروع می شود

هزینه پشتیبانی سایت کرج بسته به نوع و حجم فعالیت، ماهیانه ۲۵۰ هزارتومان تا یک میلیون تومان

هزینه تولید محتوا کلمه ای یا مقاله حساب می شود و پائین ترین تعرفه ولی با کیفیت ترین ها را داریم

هزینه سئو سایت بسته به کلمات کلیدی از یک میلیون تومان شروع می شود

۰۹۳۳۵۳۵۷۰۵۵

۰۹۳۳۵۳۵۲۸۰۸

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج | امروزه جهت کسب و کارهای سنتی به سوی کسب و کارهای اینترنتی سوق پیدا کرده است. در این زمینه بازار طراحی سایت بسیار رونق گرفته است. اما طراحی سایت باید دارای اصول اولیه و در جهت درست پیش برود. شرایط طراحی وب، نحوه محاسبه هزینه ها، تمامی هزینه های ظراحی سایت و تحلیل و بررسی رقبا از جمله کارهایی میباشد که باید مورد توجه قرار بگیرد. در این جا تصمیم داریم در این باره اطلاعاتی درباره ی طراحی سایت و نحوه بررسی جنبه های مختلف را به شما بدهیم.

در این مطلب قصد داریم در مورد مفهوم طراحی سایت، تاریخچه و تمامی مراحل طراحی یک سایت موفق را صحبت کنیم.

طراحی سایت چیست؟

web design یا همان طراحی سایت به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی بمنظور اطلاع رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن گفته میشود. طراحی سایت به یک سری پروسه متوالی گفته میشود، اعم از لایه سازی صفحات وب، تولید محتوای مناسب، طراحی گرافیکی و رعایت اصول اولیه سئو میباشد.

تاریخچه طراحی سایت

اولین سازنده وب در تاریخ جهان، تیم برنرزلی، بود که با راه اندازی اولین وب سایت در سال ۱۹۹۱، نام خود را ثبت کردند.

مراحل طراحی وب سایت در کرج چیست؟

همانطور که گفتیم، به مجموعه کارهایی برای طراحی، ساخت و راه اندازی یک وب سایت و یا بهینه سازی یک سایت قدیمی طراحی وب گفته میشود. طراحی وب دارای ۴ مرحله میباشد.

۱: طراحی وایر فریمر در کرج

در اولین مرحله نیازهای مشتری  و نوع سایت را مورد بررسی قرار میدهیم و بر طبق آن یک نمای اولیه طراحی میکنیم. این نما شامل یک نقشه کلی از کلیه صفحات سایت و تعیین جایگاه و چیدمان المان ها و عناصر مختلف است. به این مرحله طراحی وایر فریم میگویند.

۲: طراحی گرافیک وب سایت در کرج

پس از تعیین محل قرارگیری عناصر و نوع چیدمان شروع به طراحی سایت میکنیم. در این مرحله نوع رنگ بندی و انتخاب تصاویر گرافیکی سایت بر طبق نیاز کسب و کار اینترنتی انتخاب میکنیم.

۳: کد نویسی و برنامه نویسی در کرج

با توجه به نوع سایت طراحی شده و نیاز مشتری، باید با برنامه ریزی درست از روش های مدیریتی استفاده کرد. انتخاب سیستم های مدیریت محتوا مانند طراحی یک فریم ورک اختصاصی و ورد پرس بر عهده مشتری میباشد. تصمیم گیری در این زمینه بر طبق شرایط هزینه ها و انتخاب خود مشتری میباشد.

۴: راه اندازی سایت در کرج

پس از طی کردن مراحل قبلی، حال نوبت به این رسیده است که به راه اندازی سایت در بستر جهانی اینترنت بپردازیم. در این مرحله نیاز داریم تا هاست و دامنه مورد مناسب را تهیه میکنیم. سپس سایت را پیکربندی و در دسترس قرار میدهیم.

وظایف طراح سایت در کرج چیست؟

کلا وظایف طراح سایت به دوشکل است یکی وظیفه طراحی ظاهری سایت و دیگری برای تهیه و تنطیم کدهایی که برای کاربران قابل دیدن نیستند. برای این کار نیاز به دو تیم یا حتی دو شخص داریم.

در بخش های قبل با مفهوم frontend و backend سایت آشنا شدیم.

انواع طراحی سایت  { طراحی سایت در کرج }

سایت ها بصورت کلی به دو دسته تقسیم میشوند:

 • استاتیک Static Website
 • دینامیک Dynamic Website

– سایت های استاتیک یا ایستا:

بخش فرانت اند فقط صورت میگیرد، بعبارتی تمامی اطلاعات و محتوای سایت یکبار جمع آوری میگردند و هریک از صفحات وبسایت بصورت جدا طراحی و باگذاری میشوند. در این نمونه از سایت ها هرگونه تغییر و تحول باید توسط کارشناسان و طراحان سایت صورت بگیرد.

– سایت های داینامیک یا پویا:

برای طراحی این سایت ها هر دو بخش فرانت اند و بک اند برنامه نویسی میشوند. باید دانست که محتوای این سایت ها نیاز به تغییر مداوم محتوا دارند و با توجه به کاربردی که سایت داردطراحی و توسعه میباید. در این سایت ها برنامه نویس بک اند، وظیفه پویا سازی سایت را برعهده دارد و باید اسکریپتی طراحی کند که سایت بطور کامل پویا باشد.

مقصد از این مطلب این است بدانیم طراحی وب چیست و هدف از طراحی آن چه میباشد؟

امروزه تقریبا میتوان گفت برای هر هدف مشخص، یک سایت را طراحی میکنند تا بعنوان یک پایگاه داده بمنظور اطلاع رسانی استفاده گردد. یک سایت موفق باید اصول بهینه سازی و طراحی سایت را به درستی رعایت کند تا بتواند با ارائه تولید محتوای درست و مناسب مخاطب را راهنمایی کند. منظور از طراحی و ساخت یک وبسایت موفق این است که این سایت بتواند در کمترین زمان ممکن، با ارائه و معرفی محصولات، مشخصات و ویژگیهای محصولات را در اختیار مخاطب قرار دهد. همین امر موجب رضایت و رشد مشتریان و در نتیجه افزایش سود و فعالیت اقتصادی را به دنبال دارد.

اولین قدم برای طراحی سایت در کرج چیست؟

اولین قدم برای اینکه یک طراح سایت خوب باشیم این است که مفاهیم اولیه را بخوبی درک کنیم و پس از آن کسب تجربه میباشد. در اینزمینه باید بگوییم کسب تجربه و آموزش پروژه محور نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. در این زمینه هرچقدر تجربه داشته باشیم به نسبت به موفقیت نزدیکتر میشویم. برای تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای باید مراحل زیر را طی کنید:

۱- یادگیری زبان HTML

HTML یا Hyper Text Markup Language میباشد. این زبان در فارسی به “زبان نشانه گذاری ابر متن” معروف است. از این زبان برای درست کردن بدنه اصلی و ساختار کلی وبسایت استفاده میگردد. این زبان با تگ کار میکند و این تگ ها هستند که تعیین میکنند از چه عناصری در صفحه استفاده میشود.

۲- یادگیری زبان CSS

دومین قدم یادگیری زبان css میباشد. این زبان برای شکل دهی و زیبا سازی صفحات وب کاربرد دارد. با این زبان میتوانید ویژگیهایی چون رنگ، فونت، سایز، ابعاد، نحوه چیدمان عناصر و …. را در صفحه مشخص کنید.

۳- یادگیری زبان جاوا اسکریپت

با یادگیری دو زبان بالا قادر هستید صفحات وب ایستا را طراحی کنید. ولی امروزه کاربران تمایل بیشتری دارند از وبسایت های پویا و تعاملی استفاده کنند. یکی از محبوبترین زبان های برنامه نویسی برای پویا کردن سایت جاوا اسکریپت میباشد. یکی از دلایلی که جاوا اسکریپت بسیار محبوب است این است که متدهای متنوع برنامه نویسی را پشتیبانی میکند. از این زبان میتوان برای بازی، اپلیکیشن های موبایل و دسکتاپ استفاده کرد.

۴- یادگیری یک زبان برنامه نویسی سمت سرور مانند PHP

برنامه نویسان وب به دو دسته تقسیم میشوند:

برنامه نویسان سمت کاربر: طراحی ظاهر سایت بر عهده آنها میباشد

برنامه نویسان سمت کاربر:  پیاده سازی منطق سایت بر عهده آنها میباشد

برای داشتن یک سایت کارآمد و مفید صرفا داشتن ظاهری آراسته و زیبا کافی نمیباشد. بلکه یک سایت باید دارای تولید محتوای صحیح و کارآمد باشد. سایت ها باید به گونه ای طراحی شوند که نیازهای کاربران را به درستی رفع کنند.

در پروژه های عظیم تحت وب استفاده از یک زبان سمت سرور واجب است. این امر زمانی به وضوح مشخص است که لازم است میان سرور، پایگاه داده و کاربر ارتباط برقرار کنیم. با فراگیری php میتوانید داده هایی برای دریافت اطلاعات از کاربران بنویسید.

شرایط طراحی سایت در کرج

علاوه بر موارد گفته شده در بالا، برای طراحی سایت باید شرایط مختلف را مد نظر داشت تا بتوان موفق عمل کرد. طراحی سایت دارای ۴ بخش اصلی میباشد:

– انتخاب مناسب نام دامنه

– تعیین هاست ( اجاره فضایی برای ورود، ذخیره اطلاعات و محتوای سایت)

-طراحی و انتخاب یک قالب زیبا و کاربردی

-سیستم مدیریت و کنترل سایت

طراحی سایت در کرج

هزینه های طراحی سایت در کرج

اگر میخواهید طبق اصول و راه و روش درست در این زمینه گام بردارید نیازمند صرف هزینه هستید. طراحی سایت و هزینه های شامل چند بخش است که در زیر به آنها اشاره کردیم.

دامنه یا آدرس سایت در کرج

دامنه سایت یا همان آدرس سایت به صورت سالانه یا پنج ساله اجاره داده میشود و تا وقتی که هزینه پرداخت کنید متعلق به شماست. در صورتی که هزینه را پرداخت نکنید. دامنه به شخص دیگری واگذار خواهد شد.

هزینه هاست طراحی سایت در کرج

هاست یک محیط مجازی است که بر روی سرور یک سایت مهیا میشود. هاست هر سرور بصورت شبانه روزی به شبکه جهانی اینترنت متصل است. بدین صورت هرکس در هر هر لحظه ای میتواند با وارد کردن آدرس سایت به محتوای آن دسترسی داشته باشد. پس تهیه و هزینه یک هاست ایمن و مطمئن برای سایت بسیار مهم و ضروری است. هزینه هاست بصورت ماهیانه و یا سالیانه محاسبه میشود. هزینه یک هاست به عوامل مختلفی بستگی دارد که میتواند از ۱۰ هزاز تومان تا ۱۰۰ هزار تومان تخمین زده شود.

هزینه طراحی سایت در کرج

طراحی یک وبسایت میتواند با زبانهای مختلف برنامه نویسی صورت گیرد. هزینه طراحی سایت به عواملی همچون امنیت طراحی، مهارت طراح، تکنیک طراحی و … در تعیین قیمت طراحی تاثیر گذار است. برای طراحی سایت هزینه ای همچون ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان توسط طراحان در نظر گرفته میشود.

هزینه تولید محتوا در کرج

همه میدانیم تولید محتوا نقش بسیار مهم در موفقیت یک سایت دارد. اگر یک سایت را بصورت خیلی حرفه ای طراحی کنیم تا زمانیکه تولید محتوای مفید نداشته باشد بازدهی خوبی ندارد. برای مثال ممکن است برای طراحی یک وبسایت هزینه کنید و طراحی آن را به دست بهترین طراحان بدهید ولی برای تولید محتوای مناسب و مفید هزینه ای نکنید، پس از مدتی خواهید دید که سایت سما هیچ بازخوردی ندارد. پس تولید محتوای مناسب بسیار مهم است.

هزینه سئو سایت در کرج

سئو داخلی سایت با توجه به نوع قالب، زبان برنامه نویسی، نوع محتوا و حجم میتواند شامل هزینه های مختلفی شود. برای سئو داخلی هزینه ای بالغ بر ۲۵۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان لازم است.

هزینه پشتیبانی سایت در کرج

هر سایت بسته به نوع فعالیتی که دارد به پشتیبانی های مختلفی نیاز دارد:

-آپدیت منظم کد نویسی و قالب ها

-بررسی چگونگی پیشرفت سایت در گوگل

-بررسی روزانه، هفتگی و ماهانه سایت در گوگل

باید بدانید هزینه پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین هزینه هاست. پشتیبانی سایت بسته به نوع و حجم فعالیت، ماهیانه ۲۵۰ هزارتومان تا ۱ میلیون تومان میباشد.

و در آخر

درست است که طراحی سایت و پروسه های تولید و طراحی سایت بسیار طولانی و کار زمانبر است، اما اگر بدانید با داشتن هدف و طی کردن مسیر درست طی مدت زمان کوتاه به نتیجه دلخواه میرسید و به جایگاه قابل قبولی در گوگل میرسید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره کسب و کار، مشاوره مدیریتی، مشاوره طراحی و سئو سایت، پشتیبانی سایت، دیجیتال مارکتینگ، تولید و محتوا و روشهای اصولی آن و موازدی از این دست با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس طراحی سایت در کرج :

۰۹۳۳۵۳۵۷۰۵۵

۰۹۳۳۵۳۵۲۸۰۸

هزینه راه اندازی سایت وردپرس در کرج :

وردپرس یکی از بهترین سیستم های محتوای سایت میباشد که خدمات بینظیری را ارائه میدهد. سایت های وردپرسی به سایت هایی گفته میشود که توسط سیستم طراحی و مدیریت وردپرسی اداره میشوند. استفاده از وردپرس بدلیل قابلیت گسترشی که دارد میتواند از سایت پشتیبانی کند و با کار کردن با وردپرس میتوانید وبسایت خود را به یک وبسایت حرفه ای تبدیل کنید. بسیاری از سایت های معتبر در دنیا با استفاده از سیستم مدیریت وردپرس فعالیت دارند. وردپرس به دلیل پشتیبانی از زبان فارسی طرفداران زیادی را جذب کرده است. شاید فکر کنید که طراحی سایت با استفاده از زبانهای برنامه نویسی حرفه ای تر است اما باید بدانید که طراحی سایت بستگی به سلیقه مشتری دارد باید بدانید که طراحی سایت با استفاده از وردپرس بسیار حرفه ای و کارآمد است. سیستم وردپرس قابلیت های بسیار زیادی دارد تا آنجا که میتوان گفت که یک بسیار جامع و کامل است.

هزینه راه اندازی یک سایت وردپرسی در کرج بر چه مبنایی است؟ قیمت سفارش طراحی سایت در کرج بر چه اساس است؟

هزینه های راه اندازی یک سایت وردپرسی به مشتری بستگی دارد بدلیل اینکه امکانات وردپرس تا حدی بالاست که میتوانید تا هرچقدر میخواهید هزینه کنید. به عبارتی میتوان هزینه های طراحی سایت وردپرسی را به دو دسته ابتدایی و اولیه، سفارشی و پیشرفته تقسیم کرد. هزینه های ابتدایی همان طراحی سایت اولیه میباشند و هزینه های سفارشی بابت خرید قالب اختصاصی، هزینه افزونه های مورد نیاز و پیشرفته، هزینه درگاه پرداخت، سیستم عضو گیری حرفه ای، سئو، تولید محتوا و … میباشند. پس لازم است قبل از ساخت سایت وردپرسی از قبل تعیین کنید چه انتظار و هدف هایی دارید تا بتوانید برآورد هزینه کنید. درست که کار با وردپرس بسیار شیرین است اما این را بدانید اگر کار را به حرفه ای ها نسپارید نه تنها نتیجه ای نمیگیرید بلکه متحمل ضرر سنگینی خواهید شد. برای طراحی سایت وردپرسی کافیست از مشاورین ما در این زمینه کمک بگیرید. تیم حرفه ای طراحی سایت و سئو شرکت مهندسی یاسین سپند رایان با انجام پروژه های موفق در زمینه طراحی سایت های وردپرسی این افتخار را دارد تا در خدمت مشتریان عزیز باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی سایت وردپرسی کافیست با مشاورین ما تماس یگیرید.

۰۹۳۳۵۳۵۷۰۵۵

۰۹۳۳۵۳۵۲۸۰۸

سئو سایت وردپرس در کرج

محاسبه سئو سایت وردپرسی بستگی به عوامل مختلفی دارد. اغلب سایت های فروشگای با وردپرس طراحی شده اند. قیمت های طراحی سایت شامل مواردی است مانن، قیمت دامنه که ارزان ترین دامنه ir میباشد. این دامنه با عنوان دامنه ملی ایران شناخته میشود.دامنه هایی با عنوان com، org، net دامنه های بین المللی هستند که هزنیه بیستری دارند.

یکی دیر از مواردی که در هزینه ها متغیر است بسته به انتخاب نوع هاست دارد. بسته به نوع سایت خود بهتر است از هاستی با نوع حجم استفاده کنید. برای مثال اگر سایت شما یک سایت حرفه ای و بزرگ است بهتر است از هاستی با حجم نامحدود و با ترافیک بالا استفاده کنید. اما اگر بازدیدکنندگان شما محدود است یک هاست کم حجم جوابگو است.

لازم است بدانید اگرچه کار کردن با وردپرس دنیای شیرینی دارد ولی باید بدانید که باید افزونه ها را بروز نگهداشت تا سایت بتواند پاسخگوی نیازهای بروز شده باشد. انتخاب نوع افزونه ها بسته به نوع نیازها باید هزینه های مختلفی را برایشان پرداخت کرد.

طراحی سایت وردپرسی در کرج

راه اندازی سایت و دیده شدن در صفحات اینترنت برای کسب و کار مهم است و برای این کار ما طراحی سایت وردپرسی در کرج را به شما پیشنهاد می دهیم.

بهترین راهکار برای طراحی سایت درکرج :

بهترین راهکار برای طراحی سایت استفادهاز طراحی سایت وردپرسی است که هزینه اش مناسب کسب و کارهای نوپا است و همه ی نیازهای یک سایت را برطرف می کند .

جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی در کرج

جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی برای فروشگاههای کوچک و بزرگ بسته به امکانات اضافه تر بیشتر می شود و این کاربردها با افزونه ها و امنیت و قالبهای سفارشی شما تغییر می کند.

عوامل مختلف در تعیین قیمت سایت وردپرسی در کرج

امکانات مختلف وب سایت ها بسته به سفارش قالب و انواع افزونه هایی که برای اضافه کردن امکانات است و یکی دیپر از عوامل فروشگاهی بودن سایت است که اگر فروشگاهی باشد به نسبت هزینه اش بیشتر می شود ولی اگر سایت اطلاع رسانی باشد کمتر است.

برآورد هزینه طراحی سایت با وردپرس در کرج

برای کسب و کار آنلاین نیاز به راه اندازی سایت با طراحی سایت وردپرس است و با قیمت مناسب می توانید خدمات خود را به معرض نمایش قرار دهید ولی با بهترین و مناسبترین قیمت.

جدول قیمت طراحی سایت ارزان در کرج ؛ تعرفه طراحی سایت ۱۴۰1

طراحی وب سایت با قیمت پایین و ارزان و مناسب برای هر شغل و کسب و کار یکی از دغدغه های شرکت یاسین سپند رایان است .

تعرفه و هزینه طراحی سایت در کرج از دو میلیون شروع می شود به بالا.

طراحی سایت ارزان در کرج

طراحی سایت ارزان در این عرصه یکی از ضروریات می باشد. امروزه هرچه به جلو می رویم از تکنولوژی بروزتری برخوردار می شویم.

این پیشرفت ها شگفت انگیز است و افراد زیادی به دنبال این تکنولوژی هستند تا بتوانند خودشان را بروز کنند. زیرا اگر کسی خودش را بروز نکند از این تکنولوژی جا می ماند و از رونق کسبو کار جا می مانند.

در این مقاله به طراحی وب سایت ارزان توجه کردیم و بخاطر رونق کسب و کار و دیده شدن کار شما باید هر بار برای هر تکنولوزی تلاش کنید.

طراحی سایت ارزان به همه ی کسب و کارها کمک می کند تا کسب و کار شما بخوبی نمایش داده شود و نیاز کسب و کارهای مختلف روز به روز به تکنولوژی وابسته تر می شود.

امروزه کسب و کارهای نوپا نیاز اساسی به طراحی سایت ارزان دارند و این مسئله بسیار مهم است.

قیمت طراحی سایت ارزان با وردپرس در کرج

قیمت طراحی سایت ارزان و قیمت طراحی سایت حرفه ای پطور محاسبه می شود؟

هزینه طراحی سایت به کیفیت و نوع ارائه آن ارتباط دارد. اگر امکانات بیشتری برای سایتتان بخواهید مشخص هست که بصورت طبیعی مبلغ بالاتری باید پرداخت شود. نوع هاست و دامنه و امکانات و محتوا و مقالات بکاربرده شده در طراحی سایت تاثیر گذار است و  همه بسته به درخواست خیلی طبیعی است که به هزینه ی سایت ارتباط مستقیم دارد و مبالغ بالاتری هم بکار می رود.

یکی از بزرگترین تغییرات و اینترنت و شبکه اجتماعی در دنیا ایجاد شده دنیا تبدیل به دهکده ای بزرگ کردند.

به همین خاطر ارتباط با تمام نقاط دنیا را به کار ساده ای تبدیل شده و تنها کافیست یک ابزار الکترونیک مثل لپتاپ یا گوشی موبایل و یا تبلت و اینترنت داشته باشیم تا بتوانیم سایت های مختلف را در هر نقطه ببینیم .

طراحی سایت ارزان به همه کسب و کارها کمک می کند تا بتواند مخاطبان خود را در هر جا پیدا کند .

داشتن سایت نیازمند طراحی سایت هست که باید در نظر داشته باشیم که طراحی سایت را به یک جای مطمئن بسپاریم. که چه بهتر برای اطمینان از طراحی حرفه ای به یک شرکت طراحی سایت بسپاریم.

برای طراحی سایت ارزان و حرفه ای و طراحی سایت مطمئن نیاز به تجربه و تخصص است و همچنین پشتیبانی و نگهداری سایت نیازمند تخصص است.

شاید صرف هزینه بالا برای سایت برای شغل های نوپا مناسب نباشد چون نیازی به امکانات بیشتر ندارند ولی طراحی سایت برای مشاغل نوپا کمک میکند تا راهی برای دیده شدن و معرفی شغل خود ارائه دهند و موجب جذب مشتری می شود .

چند ویژگی در طراحی سایت در کرج

هر سایت بستگی به نوع فعالیتی که انجام می دهد ویژگی هایی خاص دارد . علاوه بر آن یکسری خصوصیت های عمومی در سایتها وجود دارد. از جمله این خصوصیت ها  صفحه اصلی سایت و محل قرار گیری محتوا و وبلاگ ها و لینک گذاری و لینک دهی و … می باشد.

نکته مهمی که می تواند فرق بین قالب های آماده و طراحی سایت ارزان این است که طراحی سایت در هر حالتی یک شخصی سازی محسوب می شود و منحصر به شما خواهد بود و هر چه هزینه ی بیشتری صرف کنید سایت منحصر بفردتری خواهید داشت.

البته با سایت وردپرس می توان قسمت بسیاری از نیازمندی های یک شغل را برطرف کرد در صورتی که این سایت های وردپرسی بسیار ارزان و کم هزینه و بروز هستند و بدون ریسک می توانند نیاز همه ی مشاغل را برطرف کنند.

سوالی که می ماند آیا سایت وردپرس ارزان میتواند همه ی نیازهای ما را برطرف کند؟ طراحی سایت وردپرس ارزان می تواند تا بسیاری از نیازمندی ما را تامین کند. به همین خاطر بسیاری افراد به سایت ارزان رو می آورند و نیازهایشان تامین می شود.

به عنوان  مثال برای کسب و کارهای محلی و کوچک و افرادی که با یک ایده ینو و اولیه و سرمایه ی اندک قصد ورود به تجارت را دارند بهتر می باشد که از طراحی سایت ارزان وورد پرس استفاده کنند.

طراحی سایت ارزان و سایت وردپرس بخاطر بستر آیسان و استفاده راحت از آن یکی از مناسبترین گزینه ها برای طراحی سایت به همه پیشنهاد می شود.

شرکت طراحی وب سایت برای شرکت ها و هدف های مختلف در کرج

همه ی محصولاتی که امروزه در عرصه ی تولید هستند از کالای دیجیتالی گرفته تا پوشاک و ابزار آشپزی و … همه دارای انواع برند هستند. و به همین خاطر هر شرکتی که برندی را ثبت می کند نیازمند تبلیغات در عرصه ی تکنولوژی و تبلیغات مجازی و دیده شدن است که بتواند بصورت گسترده این محصول را به نمایش قرار دهد.هر شرکت با استفاده  از تبلیغات محصول یا کالا یا خدمات خود را با استفاده از تبلیغات به سمع و نظر دیگران برساند و چه بهتر که این نمایش تبلیغ را به عهده ی افرادی خبره قرار دهیم که سابقه ی طراحی سایت و سئو سایت را دارند و ازین رو بسرعت می توان محصول یا خدمات را به نمایش قرار داد. به این صورت می توان مشتریان بیشتری را جذب کرد. طراحی سایت به نسبت تبلیغات دیگر بصرفه تر و ارزان تر است .

باید در نظر داشت که هر ارزانی ای را قبول نکنیم هستند افرادی که بدون داشتن شرکت می توانند سایت هایی را طراحی کنند ولی مسئولیتی را برعهده ندارند و در آینده هر اتفاقی برای سایتشان بیفتد مسئولیتی قبول نمی کنند.

طراحی سایت  ارزان باید با اعتماد همراه باشد و بتوانیم با ارزان بودن طراحی سایت بتوانیم هدفمان را هم در آن سایت دنبال کنیم.

شرکت طراحی سایت یاسین سپند رایان با داشتن تیم حرفه ای می تواند سایتی مناسب شما طراحی کند.

وبسایت سرکت رایاس

WWW.RAYASEEN.IR

شماره تماس طراحی سایت در کرج :

۰۹۳۳۵۳۵۷۰۵۵

۰۹۳۳۵۳۵۲۸۰۸

انواع کلی تولید و طراحی سایت در کرج

سایت داینامیک

سایت داینامیک یا پویا به سایتی گفته میشود که که قابلیت به روز رسانی دارد ومیتوان تغییرات را برروی آن ایجاد کرد. کار کردن با این سایت ها بسیار محبوب میباشد. این سایت ها ممکن است از چندین صفحه تشکیل شوند.

سایت استاتیک

سایت استاتیک غالبا از یک یا نهایتا دو صفحه تشکیل میشود و این سایت ها بسیار ساده هستند. سایت های استاتیک بدلیل اینکه نمیتوان تغییرات روی آنها اعمال کرد در موتورهای جستجو رتبه ای نمیگیرند. غالبا استفاده از این سایت ها پیشنهاد نمیشود مگر اینکه هدف این باشد که با هزینه ی بسیار پایینی یک سایت را طراحی کنید. غالبا تیم طراحی سایت و سئو سایت رایاس پیشنهاد نمیدهد این نوع سایتها را بسازید.

انواع سایت از نظر موضوع در کرج:

طراحی هر وبسایت باید متناسب با نوع نیاز کسب و کار باشد. برای این منظور توجه کنید چه محصولات و خدماتی ارائه میدهید و با توجه به همان سایت را طراحی کنید. در زیر به انواع مختلف روش های ساخت سایت اشاره میکنیم.

وب سایت فروشگاهی در کرج

در این سایت ها کاربران میتوانند بصورت آنلاین محصولات خود را سفارش دهند و محصول را درب منزل دریافت کنند. قیمت طراحی سایت فروشگاهی به این ویژگی ها بستگی دارد.

از این نوع سایت ها میتوان برای رستوران و کافه هم استفاده کرد و در این فروشگاهها میتوان غذا و نوشیدنی خود را سفارش دهند و از طریق متصل شدن به درگاههای امن پرداخت کنند. همانطور که گفتیم بسته به نوع ویژگیهای مورد استفاده در وبسایت هزینه ها متغیر است.

وب سایت خدماتی در کرج

وب سایت خدماتی طرفداران زیادی دارد. این سایت برای ارائه خدمات میباشد. برای مثال از این وبسایت ها برای تاکسی اینترنتی، خشکشویی آنلاین و … از وبسایت خدماتی استفاده میشود.

وب سایت شرکتی در کرج

در این سایت ها غالبا تعداد صفحات کم است و باید بگونه ای طراحی شوند که کاربران گمراه نشوند. در طراحی سایت شرکتی ممکن است صفحات مختلفی وجود داشته باشد برای معرفی خدمات، صفحاتی برای مقالات و یا اینکه در آن کاربران بتوانند با همدیگر تعامل داشته باشند. طراحی سایت شرکتی یکی از مهم ترین وبسایت ها میباشد.

طراحی سایت موارد خاص در کرج

طراحی سایتی که برای هدف خاصی طراحی شود باید طراحی اختصاصی داشته باشد. طراحی این نوع از وبسایت ها بسیار هزینه بر و زمانبر میباشد. البته باید گفت که این وبسایت ها میتوانند بسیار حرفه ای باشند بخاطر اینکه این امکان را دارند تا ویژگیهای زیادی را به آنها افزود. غالبا ممکن است در این سایت ها اموری انجام شود که کارکردهای اختصاصی داشته باشند.

ساخت پورتال در کرج

برای سیستم های نهاد ها و سازمان های خاص باید طراحی پورتال صورت گیرد. پورتال به این منظور میباشد که هرکس با نام کاربری و کلمه عبور وارد میشود که البته دسترسی هرکدام متفاوت است میتوانند اطلاعات خاصی را دریافت کنند. با استفاده از پورتال، مدیریت داده ها و کاربران راحت تر است.سیستم های چند فروسگاهی معمولا از پورتال استفاده میکنند. پورتال به انواع مختلفی تقسیم میشود از جمله بیمارستانی، دانشگاهی، سازمانی و… میباشد.

وب سایت معرفی در کرج

این سایت ها تک صفحه میباشند و تمام اطلاعات را در همان یک صفحه نمایش میدهند. از این نوع وبسایت ها برای مواردی مانند معرفی یک شخص( مانند پروفایل یک دکتر )، معرفی یک اپلیکیشن یا نرم افزار، معرفی یک برند یا شرکت کاربرد دارند. اگر از این سایت ها به جا و درست استفاده شود میتواند کاربردی شوند.

وب سایت شخصی در کرج

وبسایت شخصی به وبسایت گفته میشود که مختص به یک فرد خاص است. در این وبسایت ها اغلب رزومه فردی، شغلی و حتی زمینه کاری فرد توجه میکند. فرد میتواند نوشته و مقالات خود را در این نوع سایت قرار دهد. از این نوع سایت بیشتر در زمانی که فرد کسب و کار مخصوص به خود را دارد استفاده میشود.

وب سایت آموزشی در کرج

سایت های آموزشی، سایت هایی هستند که روی زمینه آموزشی (فنی، هنری، درسی و … )  تمرکز دارند. در سایت های آموزشی باید دقت داشت که بخش وبلاگ و مقالات باید بسیار قوی باشند چرا که نیاز کاربران در این وبسایت ها در بخش های وبلاگ و مقالات میباشد. ترافیک سایت های آموزشی غالبا از بخش مقالات میباشد. در وبسایت های آموزشی باید در ابتدا مشخص کرد که آیا میخواهید برگزاری دوره های آنلاین داشته باشید یا خیر. بدلیل اینکه این موارد میتواند در میزان هزینه و زمان طراحی سایت شما موثر باشد.

 سوال اینجاست که از کجا بفهمیم سایت اختصاصی برای ما مفید است یا CMS ؟

یکی از سوالاتی که از سمت مستریان پرسیده میشود این است که کدام سایت به کارشان می آید. عواملی هستند که قبل از طراحی سایت باید مد نظر داشت. یودجه، نیاز و آینده گری و توسعه پذیری این سه عامل هستند.

نیاز شما از یک سایت در کرج چیست؟

اولین گام در طراحی سایت این است که شما مشخص کنید نیاز شما از این سایت چیست و دقیقا به دنبال چه چیزی هستید. برای مثال اگر یک وبسات فروشگاهی میخواهید، باید بخش فروشگاه، سبد خرید، محصول همراه با ویژگی محصولات، تخفیف ها، کوپن و… را اضافه کنید.

میزان بودجه طراحی سایت در کرج

یکی دیگر از مواردی که در هنگام طراحی سایت باید مدنظر داشت میزان بودجه مشتری میباشد. انتخاب و طراحی سایت باید بسته به نوع بودجه و میزان توانایی های پرداختی مشتری باشد. برای مثال اگر مشتری یک وبسایت سفارشی بخواهد باید بداند که هزینه های بیشتر و نیروی بیشتری باید صرف گردد.

رعیات نکاتی که موجب بالا ماندن وبسایت شما خواهد شد

یکی از مواردی که باید رعایت کرد و دانست که ظاهر و زیبایی سایت بسیار مهم است. البته این را بدانید که تنها ظاهر سایت موجب بالا ماندن یک سایت نخواهد شد بلکه با توجه به الگوریتم های گوگل باید مواردی را رعایت کرد که موجب بالا ماندن سایت شما شود. برای اینکار باید از متخصصین در زمینه طراحی سایت کمک گرفت. میتوانید طراحی سایت خود را به شرکت طراحی سایت و سئو سات رایاسین ” یاسین سپند رایان “ بسپارید.

طراحی وبسایت در کرج Dark Mode

dark mode امروزه در سیستم های عامل و اپلیکیشن ها رواج یافته است، پس استفاده از آن در سایت ها هم پیش بینی میشود. استفاده از مد تاریک بسیار زیبا و چشم نواز است و موجب میگردد چشم کاربران المان ها را بهتر ببیند. همچنین این حالت کمک میکند تا کاربران اگر در هنگام شب تمایل داشتند در وبسایت حضور داشته باشند بتوانند با فعال کردن این گزینه بتوانند نمای سایت را در حالت تیره قرار دهند.

استفاده از المان های متحرک

یکی از مواردی که موجب جذاب شدن وبسایت شما خواهد شد استفاه از المان های متحرک میباشد. استفاده از المان های متحرک مانند انیمیشن ها، ویدئو ها و غیره موجب ماندگاری بیشتر کاربر در صفحه خواهند شد و به ههمین جهت موجبا ارتباط قرار کردن کاربر با وبسایت شما خواهد شد.

یکی از جذاب ترین المان های متحرک موشن گرافی و انیمیشن ها میباشد. استفاده از این المان ها تاثیر بسزایی در جذب مخاطبین دارد. باید به این نکته اشاره کرد که این المان های متحرک باعث می شود تا موجب ماندگاری کاربران در وب سایت می شوند.

تایپوگرافی خاص

استفاده طراحان از تایپوگرافی های خاص و ویژه میتواند اصل موضوع را به مخاطب بصورت واضح تری به مخاطب منتقل کند. این تایپوگرافی ها شامل متن های افقی و عمودی، سایزهای مختلف از متن و استفاده از رنگ های متنوع میشود. ایجاد یک تایپوگرافی متناسب، میتواند موجب بالا رفتن سرعت بخشیدن است.

استفاده از تصاویر هنری

تصاویر هنری، تصاویری مانند نقاشی ها هستند یا بخشی از یک انیمیشن که بین مردم بسیار محبوب هستند. همچنین استفاده از تصاویر سه بعدی در جذب مخاطب تاثیر بسزایی دارد.

ترکیبی از تصاویر و واقع گرایی

در طراحی سایت ها میتوان از ترکیبی از تصاویر واقع گرایانه و تصاویر هنری استفاده کرد. این امر موجب بالا رفتن بازدید از سایت و ماندگاری در سایت ها میشود.

استفاده از ویس

میتوان در یکسری از سایت ها در کنار متن و تصاویر، از ویس استفاده کرد که موجب جذابیت و ماندگاری کاربران در صفحه خواهد شد. میتوانید متناسب با تصاویری که انتخاب میکنید ویس روی آن بگذارید. البته باید به این نکته توجه داشت صدای این تصاویر در صورت تمایل باز شوند وگرنه موجب نارضایتی کابران خواهد شد.

همپوشانی لایه ها روی هم

یکی از مواردی که موجب جذابیت سایت شما میشود، همپوشانی لایه ها است. این امر بسیار جذاب و موجب توجه کاربران میشود. لایه و المان های سایت شما باید داراری یکپارچگی خاصی باشند و از هارمونی خاصی بهره بردار باشند چرا که سایت شما را چشم نواز وجذاب میکند.

LCP:

مدت زمانی که طول میشکد تا بزرگترین المان صفحه بارگذاری شود.

FID:

مدت زمانی که طول میشکد تا کاربر با صفحه تعامل برقرار کند.

CLS:

پایداری بصری یک صفحه را مورد بررسی قرار میدهد و برای اینکه CLS خوبی داشته باشید بهتر از المان ها بصورت منظم استفاده کنید و در صفحه بدرستی باگذاری شوند.

mobile freindly:

سازگاری وبسایت در موبایل یا همان موبایل فرندلی یک فاکتور مهم برای گوگل میباشد و عامل بسیار مهم در رتبه گرفتن یک سایت میباشد. در سال های اخیر اهمیت این موضوع رو به گسترش بوده است، چرا که امروزه اغلب کاربران از موبایل استفاده میکنند و در صورت نارضایتی و باز گشت سریع از سایت، موجب جلب توجه گوگل و به پایین راندن سایت شما خواهد شد.

قیمت طراحی سایت در کرج :

برای طراحی سایت نمیتوان یک قیمت جامع و کلی بیان کرد، چرا که هزینه های طراحی یک سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد و بسته به نوع ویژگی ها و امکاناتی که در سایت اضافه میشود قیمت ها متغیر میباشد. اما د رکل نیازهای شما از یک سایت پایه قیمت را تعیین میکند.

طراحی گرافیکی:

استفاده از عناصرگرافیکی مناسب و با کیفیت بالا و حرفه ای بر روی قیمت سایت تاثیر دارد. این عناصر جلوه زیبایی به وبسایت شما میدهد و ارتباط کاربر را با سایت شما بسیار قوی تر خواهد کرد.

پشتیبانی طراحی سایت در کرج :

استفاده از پشتیبانی قوی و بصورت شبانه روزی یکی دیگر از عواملی میباشد که بر روی قیمت سایت تاثیر دارد. پشتیبانی سایت یکی از واجبات اصلی برای سایت شماست. ممکن است در دنیای وب در هر لحظه اتفاقی بیفتد. پس پیشنهاد ما به شما این است که حتما از افراد متخصص برای پشتیبانی سایت خود استفاده کنید.

پلتفرم های طراحی سایت در کرج :

بسته به نوع سایتی که میخواهید طراحی کنید میتوانید از انواع پلتفرم ها استفاده کنید. در طراحی سایت هایی که نمیخواهید از زبان برنامه نویسی استفاده کنید نیاز دارید که حتما از پلتفرم ها استفاده کنید. اگر هدف طراحی سایت دارید و نمیتوانید زیاد هزینه کنید، استفاده از پلتفرم ها گزینه مناسبی است مخصوصا پلتفرم CMS بسیار کم هزینه است. در زیر به برخی از پلتفرم های پر طرفدار اشاره میکنیم.

وردپرس

وردپرس یکی از معروفترین پلتفرم های مدیریت محتوا و سورس میباشد که طرفداران زیادی دارد. ویژگی های بارز این پلتفرم که موجب رضایت و استفاده کاربران شده است، استفاده آسان از آن میباشد یعنی شما میتوانید در ورد پرس براحتی برگه های جدید بسازید، تولید بلاگ، اضافه کردن محصولات و مدیریت کاربران را انجام دهید. تنها باید این نکته را مد نظر داشت که بهتر است مدام از سایت خود بکاپ بگیرید.

Joomla

یکی از اصلی ترین رقبای ورد پرس جوملا میباشد. جوملا یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است. این پلتفرم بسیار قوی و انعطاف پذیر میباشد. تنها تفاوتی که با وردپرس دارد کم بودن تعداد قالب ها و پلاگین های آن میباشد.

PrestaShop

یکی از قدرتمند ترین فروشگاه سازهای جهان پرستا شاپ میباشد. پنل پرستا شاپ برای سایت فروشگاهی بسیار حرفه ای است و شما میتوانید از ماژول ها و قابلیت های زیادی که برای سایت فروشگاهی دارد و پنل مدیریت بسیار حرفه ای برای سایت فروشگاه دارد.

پلتفرم های اختصاصی

سیستم مدیریت محتوا پلتفرم های اختصاصی هم برای طراحی سایت وچود دارند که غالبا با زبان php طراحی میشوند. در این زمینه تنوع بسار زیاد است زیرا هر توسعه دهنده ای میتواند یک پلتفرم اختصاصی برای سایت پیاده سازی کند.

پس از طراحی سایت  در کرج چه کارهایی به منظور افزایش مشتری انجام دهیم؟

برای بالا بردن ترافیک سایت و در نتیجه کسب درآمد از طریق سایت، روش های متفاوتی وجود دارد. سئو، تبلیغات در گوگل، تبلیغات بنری، ظاهر مناسب و استفاده از المان های جذاب و متنوع، از جمله کارهایی هستند که میتوان از آنها برای بالا بردن بازدید سایت استفاده کرد. روش های دیگری هم هستند برای این امر منتها این موارد گفته شده بهترین مراحل برای بازدهی بالا هستند.

بهینه سازی برای موتور های جست و جو (سئو سایت)

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو سایت یکی از بهترین گزینه ها برای نمایش سایت شما با سرچ کلمات کلیدی خدمات سایت شماست که بعد از طراحی سایت شما نیاز به تولید محتوا و بعد سئو سایت است که بتوانید در موتورهای جستجو جایگاه خوبی داشته باشید. بعد از طراحی سایت شما کمتر پیش می آید کسی آدرس دامنه شما را بصورت مستقیم در اینترنت بزند و اولین کاری که شما باید انجام دهید کلمات کلیدی سایت خود را سئو کنید و به سئوکارها بسپارید تا بتوانند رتبه خوبی را در موتورهای جستجو ثبت کنند.

تبلیغات کلیکی در گوگل و سایت ها در کرج

از دیگر روش های محبوبی که می توانیم نام ببریم تبلیغات کلیکی در گوگل و سایت ها ایت که تبلیغات در گوگل ادورز از جهت هایی به سئو سایت نزدیک است مثلا می توان گفت هر دو روش زیر شاخه بازاریابی از موتور جستجو یا SEM هستند ولی تفاوت هایی دارند که سئو ارگانیک است و ادورز هزینه در بر دارد و با کلیک هر کاربر باید هزینه پرداخت شود. یعنی شما مشخص می کنید که با هر کلیک چه مقدار هزینه کنید و کلماتی که می خواهید برای آنها کلیک داشته باشید و احساس می کنید که مشتریان شما با آن کلمات به شما وصل شوند و خدمات یا محصولتان را به فروش برسانید سرچ می کنند و به شما وصل می شوند و در قالب گروه یا کمپین به شما وصل می شوند. در تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادورز بر خلاف سئو سایت شما فقط میتوانید در مدت محدود و برای فروش در کوتاه مدت موثر است و بیشتر مانند تبلیغ است ولی سئو سایت کاملا ارگانیک است و بصورت کلی سایت شما اگر سئو شود طولانی مدت بالا می ماند و در صفخات اول گوگل نمایش داده می شود. از دیگر روش هایی که امروزه خیلی از آنها برای تبلیغات استفاده می کنند، تبلیغات بنری و کلیکی در سایت ها است که هزینه های آن به شکل های متفاوتی از جمله کلیکی و ساعت و بازدید محاسبه می شود.د.

چگونه یک سایت در کرج را مدیریت کنیم؟

سایتی که برای شما طراحی می شود برای دسترسی شما به سایت و تغییر اطلاعات و اضافه یا حذف محصول یا خدمات درون سایت باید بتوانید با پنل مدیریتی وارد شوید و آموزش های ابتدایی آن را یاد بگیرید و ما بعد از طراحی سایت این امکان را برای شما بسادگی فراهم می کنیم که شما بتوانید با آن کار کنید و اطلاعات خودتون رو به سادگی به روز کنید و از امکاناتی که در اختیارتان است نهایت بهره را ببرید.

مدیریت پنل سایت در کرج

یکی از راحت ترین و ساده ترین سیستم ها برای مدیریت کردن سایت، پنل cms ها است که برای انجام امور عادی سایت است که بسیار ساده و روان است و هر کسی می تواند ارتباط برقرار کند و کارهایی را از قبیل اضافه کردن محصول و یا یادداشت و بلاگ در آن براحتی انجام می شود. ولی برای راحتتر ارتباط گرفتن با پنل ما بعد از طراحی سایت به شما آموزش می دهیم تا بتوانید راحتتر با آن ارتباط برقرار کنید.

مدیریت و تولید محتوا سایت در کرج

از کارهای مهمی که زمان طراحی سایت باید انجام شود مدیریت و تولید محتوا برای سایت است. زیرا تولید محتوا برای دیده شدن سایت شما بسیار مهم است و باعث می شود کاربرانتان شما را بهتر و بیشتر ببینند وو با شما و خدماتتان بهتر آشنا شوند. تولید محتوا نیاز به استراتژی محتوایی دارد که شما تقویم محتوا ، ترتیب و اولویت موضوعات محتوا ، شناخت نیاز مشتری و … می شود.

مدیریت فنی طراحی سایت در کرج

وقتی که سایت تولید می شود ممکن است اشکالات فنی رخ دهد که نیاز اساسی به مدیریت فنی سایت داشته باشید و این طبیعی است که مشکلات فنی که معمولا جزئی هستند را شما نتوانید رفع کنید و به ما بسپارید ولی اکثر موارد می توان با آموزش های ابتدایی این موارد را رفع کرد اما وقتی مشکلات سایت شما جدی بود بهتر است با یک برنامه نویس خبره مطرح شود و درمیان گذاشته شود.

جذب مخاطب با طراحی سایت در کرج 

در کلمه جذب مخاطب در فکر دیجیتال مارکتینگ، فضای مجازی و مواردی تبلیغات اینترنتی از این دست میرویم. اما باید اطلاع داشت در اینجا منظور از جذب مخاطب بصورت داشتن یک وبسایت بسیار عالی و خوب میباشد که با سپردن این کار به دست شرکت طراحی سایت و سئو رایاس میتوانید جذب مخاطب را بالا ببریم. طی سالیان اخیر تمایل به داشتن سایت توسط شرکت های معتبر و بزرگ امری اجتناب ناپدیر است. نتیجه داشتن یک وبسایت خوب بسیار چشمگیر است.

مقالات طراحی وب سایت در کرج

مقاله وب سایت الزویر

مقالات طراحی وب سایت

پیشینه شرکت “رایاس” یاسین سپند رایان

شرکت یاسین سپند رایان یک شرکت طراحی سایت و سئو سایت حرفه ای میباشد که توسط مهندسین خبره در این زمینه اداره میشود. سابقه درخشان شرکت مهندسی طراحی سایت قابل مشاهده میباشد. چند نمونه کار طراحی سایت این مجموعه شامل زیر میباشد :

-www.rayaseen.ir

-www.ramejin.ir

-www.cofetabligh.ir

شرکت مهندسی طراحی سایت و سئو سایت رایاس به کارنامه خود افتخار میکند. کافیست برای طراحی سایت خود به ما اطمینان کنید.

برای اینکه بدانید کار طراحی سایت را از کجا شروع کنید باید از یک مشاوره خوب و یک تیم حرفه ای کمک بگیرید. قبل از اینکه شروع به کار کنید باید بدانید که چه چیزهایی نیاز دارید و بازار کار خود را بسنجید و نیازهای کار و مشتری را مورد سنجش قرار دهید. این کار به سادگی که شما فکر میکنید نمیباشد. طی کردن این پروسه نیازمند به یک مهندسی خاص و بررسی نیازها دارد. این امر متخصصین مخصوص به خود را میطلبد.

شرکت رایاس تیم متخصص و خبره ای دارد که برای مشاوره به شما کمک میکنند تا بتوانید قدم های اولیه و مورد نیاز در طراحی سایت را بردارید. پس از آن موعد بستن قرارداد با مشورت مشتری میرسد. و سپس شروع به طراحی طرح اولیه میباشد. پس از تایید کردن مشتری شروع به طراحی سایت میکنیم.

طریقه پرداخت و میزان هزینه طراحی سایت در کرج :

شرکت طراحی سایت رایاس این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده  تا پرداخت هزینه ها بصرفه و قابل پرداخت متناسب با بودجه مشتری باشد. شکرت مهندسی طراحس یات و سئو سایت رایاس علاوه بر مشاوره های تخصصی و مناسب، بهترین ها را برای یک طراحی سایت خوب و کارآمد پیش روی شما قرار میدهد.

آموزش طراحی سایت وردپرس در کرج

تعرفه طراحی سایت وردپرس در کرج

هزینه طراحی سایت وردپرس 20 جلسه نیم ساعته است و مبلغ پنج میلیون تومان می باشد.

مناطق کرج که برای طراحی سایت میتوانند به شرکت طراحی سایت و سئو سایت رایاس مراجعه کنند:

آزادگان

باغستان

باغستان غربی

جهانشهر

چهارصد دستگاه

حصارک

درختی

دهقان ویلا

شاهین ویلا

عظیمیه

کرج

کرج نو

کوی کارمندان

کیانمهر

گلشهر

گوهردشت

مارلیک

مهرشهر

مهرویلا

هفت تیر

کمالشهر

ماهدشت

محمد شهر

نظر آباد

هشتگرد

شهر جدید هشتگرد

شماره تماس طراحی سایت در کرج :

۰۹۳۳۵۳۵۷۰۵۵

۰۹۳۳۵۳۵۲۸۰۸

آدرس شرکت یاسین سپند رایان : کرج – شاهین ویلا – خیابان نهم غربی – نبش بانک صادرات – طبقه اول پاساژ پاسارگاد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا